Andrius Kaniava ir draugai | „Dar ne laikas žiemot”

2017 m. gruodžio 2 d., 18 val. visus vilniečius, miesto svečius ir geros muzikos mylėtojus į autorinių dainų koncertą kviečia dainuojantis aktorius Andrius Kaniava. Koncerte “Dar ne laikas žiemot” dainų autorius ir atlikėjas kartu su žiūrovais prisimis, kas primiršta ir supažindis su naujais kūriniais. Kone dviejų valandų trukmės programa apims įvairiais kūrybos laikotarpiais kurtas dainas.

Andrius Kaniava scenoje muzikuos ne vienas. Scenoje pasirodys jo ištikimi bendražygiai: gitaristas Aleksandras Ten, kompozitorius, pianistas Sigitas Mickis ir akordeonininkas Nerijus Bakula. Ypatinga vakaro viešnia – atlikėja Giedrė Kilčiauskienė, dar šiais metais kartu su A.Kaniava sudainavusį “Neįtikėtinų duetų” projekte nacionalinio bardų festivalio PURPURINIS VAKARAS Anykščiuose metu. Šis duetas pavergė visų gerbėjų širdis.

Kiekvienas susitikimas su Andriumi Kaniava būna jaukus, šiltas ir prasmingas. Toks žada būti ir koncertas Šv. Kotrynos bažnyčioje, į kurį kviečia geros muzikos ekspertai “Bardai LT”.

Bilietus platina TIKETA bei likus 1 val. iki koncerto pradžios vietoje

Bilietų kaina: 10 Eur, 12 Eur, 15 Eur

Su laisvalaikio kortele taikoma 20 proc. nuolaida 2 bilietams.

Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt

Tel. 867223266