ANDRIUS KANIAVA | KLAIPĖDA

Geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ skelbia didžią naujieną – Andrius Kaniava pristatys naują kompaktinę plokštelę „Laivas – restoranas“. Po beveik metus užtrukusių įrašų studijoje (garso režisierius Ignas Juzokas), 2016 metų pabaigoje dienos šviesą išvydo naujasis dainuojančio aktoriaus darbas, kuris buvo pristatytas visuomenei didžiuosiuose Lietuvos miestuose.
Tačiau liko aplenkta Klaipėda. Norėdamas grąžinti skolą uostamiesčio gyventojams, Andrius Kaniava atvyksta į muzikos namus „Jazzpilis“ kovo 17 d. Durys atidaromos nuo 18 val.
CD pristatymo koncerte atlikėjas pasirodys visiškai vienas. Kviesdamas apsilankyti koncerte dainuojantis aktorius sako:
„Pasijuskite senų laikų restorane, alsuojančiame anų laikų madinga prabanga ir virtuvės kvapais, tikrai puikioje vietoje,
kur mūsų amžininkas galėdavo atšokti vestuves, gedulingai pavakarieniauti, esant gerai nuotaikai – pavakaroti su draugais,
o užplūdus blogai – duoti kam nors į snukį. Ir rūkyti. Išgirskite muziką, kurios reikėdavo ieškoti. Grįžkite į laiką, kai muzika buvo paslaptis, o vinilo plokštelėse ir magnetofonų juostose skambantys atlikėjai buvo tolimi, paslaptingi, neapčiuopiami ir nepasiekiami.
Ir, prieš pareikšdami savo nuomonę apie tai, ką išgirdote, suskaičiuokite iki dešimt“.

VAKARO PROGRAMOS KAINA ASMENIUI – 15 EUR
Staliukų rezervacija telefonu 867781899
NEPILNAMEČIAI ASMENYS NEĮLEIDŽIAMI.
ASMENYS, APSVAIGĘ NUO ALKOHOLIO AR PSICHOTROPINIŲ MEDŽIAGŲ, NEĮLEIDŽIAMI.