BARDAI LT laikosi tradicijų ir kviečia kartu švęsti savo 9-ąjį gimtadienį.

Geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ yra įsitikinę, kad gimtadienius reikia švęsti smagiai, gausiai, gražių ir šviesių žmonių būryje, su dainomis, pajuokavimais, prasmingu pasibūvimu. Kadangi BARDAI LT gimtadieniai jau tapo vasaros tradicija, tai ir šių metų rugpjūtis, o tiksliau rugpjūčio 4 d. nebus išimtis, tądien Vilniaus mokytojų namų kiemelyje netruks muzikos, improvizacijos, poezijos, staigmenų ir sveikinimų. Žinomi bardai, aktoriai, poetai, o sulaukus didelio antplūdžio gerbėjų – bei visi norintys – sveikins BARDAI LT ir kartu kurs šventinę nuotaiką.

Nuotaikingo vakaro šeimininku pakviestas būti Keistuolių teatro aktorius Vaidotas Žitkus. O svečių ir sveikintojų sąraše: dainuojantys aktoriai Vladas Bagdonas, Aidas Giniotis, Andrius Kaniava, „Kamanių šilelis“ (Mantas Zemleckas ir Kamilė Gudmonaitė), ne tik uostamiesčiui, bet ir visai Lietuvai žinomas dainų kūrėjas, grupės „Atika“ lyderis Darius Žvirblis bei daugumos bardų mylimas ir dainuojamas poetas Liutauras Degėsys. Vienoje scenoje susitikę kūrėjai dalinsis eilėmis, muzikos garsais, naujausiomis ir laiko patikrintomis dainomis, linkės plačių horizontų ir ilgiausių metų.

Todėl belieka savo kalendoriuose pasižymėti rugpjūčio 4 dieną, 19 valandą, įsigyti bilietą ir apsilankyti netikėtumų ir staigmenų kupiname vakare. Ką išgirsite ir ką išvysite – telieka didele intriga, kuri paaiškės šio tradiciškai netradicinio gimtadienio metu.

9-asis „Bardai LT“ gimtadienis yra koncertų ciklo „Senamiesčio muzika“ dalis, kuris vyks visa vasarą Vilniaus mokytojų namų kiemelio vasaros terasoje.

Bilietus platina Tiketa.lt

Bilietų kainos: 10-15 €

Palapinės kaina (8 vietų palapinė) – 80 €

Su Laisvalaikio kortele taikomos nuolaidos.

Daugiau informacijos:

koncertai@bardai.lt, tel. 867223266

www.bardai.lt