Bardai tarp žvaigždžių: Justas Tertelis ir Baltasis kiras

2016 metų lapkričio 4 dieną, 19 val.  projekto „Bardai tarp žvaigždžių“ koncerte geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ kvies pasiklausyti dviejų jaunų asmenybių – grupės „Baltasis kiras“ lyderio Tautvydo Augustino ir dainuojančio aktoriaus Justo Tertelio. Koncertų ciklas „Bardai tarp žvaigždžių“ vyksta Vilniaus universiteto planetariume (Konstitucijos pr. 12A, Vilnius).

Aktorius Justas Tertelis teatre jau daugiau nei dešimt metų. Jį pažįsta besilankantys teatro „Atviras ratas“ ir „Keistuolių“ teatro spektakliuose. Pažįsta ir tie, kurie skaitė Aušros Martišiūtės-Linartienės ir Daivos Šabasevičienės sudarytą knygą „XXI amžiaus lietuvių dramaturgija”. Joje net dvi Justo pjesės: ne vieną apdovanojimą ir nominaciją pelniusi „Vienaveiksmė monopjesė „PRAdedančiam aktoriui“ ir „Sudie, idiotai!”. Buvęs druskininkietis, sugrojęs ne vieną dainą, suvaidinęs ne viename spektaklyje VGTU teatre „Palėpė“, inžinieriaus diplomą iškeitęs į studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, Justas ne tik vaidina, tačiau mėgsta pradžiuginti klausytoją savo paties dainomis. Kokios bus dainos ir ką Justas apdainuoja jose – išvysite apsilankę Vu planetariume.

Kitas ne mažiau ryškus atlikėjas Lietuvos scenoje – grupės „Baltasis Kiras“ lyderis Tautvydas Augustinas. Pirmąkart projekte „Bardai tarp žvaigždžių“ dalyvausiantis atlikėjas žada surengti smagų pasirodymą, kuris privers nusišypsoti kiekvieną atėjusį. Savo kūryboje atlikėjas apdainuoja svarbius žmones ir reiškinius. „Ji (kūryba) eina išvien su jausmu, kuris veda link savojo lizdo – namų, kuriuose visada nesveikai gera ir ramu. Mes tik padedam vieni kitiems keliauti per šitą skubėjimą, kuris ne lyg azartinis lošimas po truputį pasiglemžia gebėjimą išlikti žmogumi. Muzika padeda neužsimiršti ir judėti tikriau“ – sako Tautvydas.

Į susitikimą du jaunosios kartos menininkai kviečia visus, neabejingus savo kūrybai.  Koncertas vyks išskirtinėje erdvėje, kur dangaus pasaulis susilieja su skambančia muzika…

Bilietus platina www.bilietai.lt

Bilietų kaina 10 eur, koncerto dieną – 12 eur.

Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt

Tel 867223266

Su laisvalaikio dviem bilietams taikoma 20 proc. Nuolaida.

Grupėms nuo 10 žmonių taikoma nuolaida.