Bardai tarp žvaigždžių: Kostas Smoriginas

Klausytojų pamėgta erdvė Vilniaus universiteto planetariume ir toliau džiugina akustiniais bardų vakarais. Į projekto “Bardai tarp žvaigždžių” sceną grįžta scenos grandas Kostas Smoriginas, jau kone penktus metus gruodžio mėnesį kviečiantis pasiklausyti autorinių dainų programos po žvaigždėmis. Ne išimtis ir šių metų gruodžio 8 d. vakaras. 19 val. Planetarium laukiami maestro talento gerbėjai.

Kostas Smoriginas – teatro ir kino aktorius. Be įsimintinų vaidmenų teatro scenoje ir kine, aktorius yra sukūręs ir ne ką mažiau žinomų ir mėgstamų dainų. Visą gyvenimą kūrėją lydi muzika. Juk  gebėjimas dainuoti ir groti yra dalis jo profesijos. Laikui bėgant, muzika ir autorinė kūryba tapo dar viena saviraiškos forma, nes daina leisdavo kalbėti nuo tikrojo savęs, o ne nuo sukurto personažo. Kalbėti apie tai, kas svarbu, kas skauda, kas džiugina, kas priverčia liūdėti. Tai terpė, kai aktorius numetęs visas kaukes lieka savimi, dalinasi savo išgyvenimais, pasakoja savo istorijas.

Artėjant gražiausioms metų šventėms pasiklausyti įvairiais laikotarpiais kurtų dainų kviečia geros muzikos ekspertai “Bardai LT”.

Bilietus platina TIKETA ir likus 1 val. iki renginio pradžios prie salės durų.

Bilieto kaina: 10 Eur

Koncerto dieną: 12 Eur

Su Laisvalaikio kortele 2 bilietams taikoma 20 proc. nuolaida.

Informacija tel. 867223266

El. paštu koncertai@bardai.lt