Bardai tarp žvaigždžių: Vladas Bagdonas

“Bardai tarp žvaigždžių” pradeda naują sezoną Vilniaus planetariume Išskirtiniu koncertu geros muzikos ekspertai BARDAI LT pradeda naują, jau aštuntąjį, koncertų ciklo „Bardai po žvaigždėmis“ sezoną VU Planetariume. Spalio 26 d. 19 val. į koncertą kvies mylimas Lietuvos teatro ir kino aktorius Vladas Bagdonas. Tai unikali proga po penkerių metų pertraukos (būtent prieš tiek laiko įvyko pirmasis dainuojančio aktoriaus koncertas planetariume) “dangiškoje erdvėje“ pamatyti ir išgirsti talentingą kūrėją, kurio milžiniškas indėlis į Lietuvos teatro istoriją yra įvertintas Nacionaline kultūros ir meno premija.

Nors intensyvus meninis aktoriaus gyvenimas vis dar padalintas tarp dviejų šalių – Lietuvos ir Rusijos (aktorius vaidina Maskvos ir Sankt-Peterburgo teatruose, dažnai kviečiamas filmuotis kine), jame visada atsiranda vietos muzikai. Nuo 2013 metų aktyviai pradėjęs koncertuoti ir rengti autorinius vakarus Vladas Bagdonas kaskart nustebindavo publiką naujomis dainomis. Produktyvus laikotarpis davė savo vaisių – pribrendo medžiaga dainų rinkiniui. Tuo labiau ir žiūrovai buvo nekantrūs, vis klausinėdami apie diską. Lyginant su 2009 m. išleista plokštele „Žingsniai dainoje“, kurioje skamba kitų autorių sukurti kūriniai, naujas albumas įdomus vien tuo, kad jame skamba išskirtinai tik Vlado Bagdono parašytos dainos, pasodrintos smuiko, kontraboso, gitaros ir fortepijono garsais. Dainose atsirado naujos temos, pakito stilistika, bet kūrėjo braižas išliko tas pats – atpažįstamas, gilus, hipnotizuojantis balsas, neįkyriai, jautriai skambanti gitara, ironiškos ir rimtos, daugiabriaunės dainos – pasakojimai. Toks bus ir koncertas – pokalbis su žiūrovu: įtaigus, išmintingas, subtilus, melodingas ir viltingas.

Vladas Bagdonas – aktorius, palikęs ryškius pėdsakus teatro ir kino istorijoje, Lietuvos kultūroje. Profesijos fanatikas, kurio gyvenimas neįsivaizduojamas be scenos, o susitikimai su žiūrovais yra kaip gryno oro gurkšnis, jau ilgus dešimtmečius ištikimai tarnauja scenai ir jos mūzoms. Jo sukurti vaidmenys sukrečia ir apvalo, neša šviesą, apnuogina stipriausias ir silpniausias žmogaus savybes, ir, kas svarbiausia kūrėjui, niekada nepalieka žiūrovo abejingu. Artisto dainos, tokios kaip „Vaikystės šviesa“, „Mano senai mokyklai“, „Sapnas apie motiną“ yra klausomos ir mylimos, o susitikimai su Meistru – laukiami ir praturtinantys.
VšĮ „Bardai LT“ koncertų ciklą „Bardai tarp žvaigždžių“ rengia nuo 2012 m. Šešiuose naujojo, 8-to sezono koncertuose iki Naujųjų metų, visi pasiilgę jaukių vakarų po žvaigždėmis, skambant gyvai muzikai ir prasmingiems tekstams, be Vlado Bagdono, turės galimybę susitikti ir pasiklausyti premjerinę Gintaro, Mildos ir Teresės Andrijauskų programą, Andriaus Zalieskos-Zalos ir Vilijos Urbonienės autorines dainas, prisiminti Vytauto V. Landsbergio ,,Žiauriai gražius romansus”, susitikti su Domantu Razausku ir Simu Butavičiumi jų akustiniame pasirodyme bei prieš pat žiemos šventes pasinerti į muzikinį nuotykį su Andriumi Kaniava.

Bilietus platina TIKETA bei likus 1 val. iki renginio pradžios prie salės durų.
Bilietų kaina 10 Eur. Koncerto dieną – 12 Eur
Daugiau informacijos tel. 8 672 23266
El.paštas: koncertai@bardai.lt