Bardai tarp žvaigždžių: Zala ir Vilija Urbonienė

Projektas ,,Bardai tarp žvaigždžių“ Vilniaus universiteto planetariume ir gruodžio mėnesį džiugins klausytojus teisingos muzikos koncertais. Gruodžio 7 dieną, 19 val. į susitikimą su klausytojais kvies dainų autorius ir atlikėjas, grupės ,,Arbata“ lyderis Andrius Zalieska – Zala. O antrojoje koncerto dalyje klausysimės romantiškosios atlikėjos Vilijos Urbonienės dainų, kuriai smuiku pritars Oksana Sadauskienė.
Vilija Urbonienė – dainų autorė ir atlikėja, su daina keliaujanti per gyvenimą. Rokiškyje gyvenanti atlikėja šiais metais pasirodė nacionaliniame bardų festivalyje ,,Purpurinis vakaras“ ir tapo tikru atradimu dainuojamosios poezijos pasaulyje. Ypač svetingai publikos sutiktas duetas gražiausias dainas atliks ir romantiškoje planetariumo erdvėje. Pristatydama save Vilija sako: ,,Kūryba man – gyvybiškai reikalingas pomėgis. Kad nesusprogčiau. Nuo jausmų, gamtos grožio, mažų kasdienybės stebuklų. Viską sudedu į dainas ir paleidžiu. Dainoms užgimti reikia sulaukti tylos ir erdvės. Su kolege smuikininke Oksana muzikuojame beveik pusę amžiaus. Smuiko melodija ir tekstas dainoje, lyg dvi draugės ant suoliuko parke, kalbasi, džiūgauja, šėlioja, liūdi… 2013 m įrašėme autorinių dainų albumą ,,Iki Tavęs“, 2017 m – albumą ,,Pašauktas vardu“. Koncerte atliksim tiek naujas , tiek laiko išklausytas dainas“.
Andrius Zalieska – Zala – iškirtiniu muzikiniu talentu spinduliuojantis atlikėjas dangaus kūnų apsuptyje žada muzikinį nuotykį ir kviečia visus atėjusius kartu pasinerti į muzikos ir vaizdų terapiją. Zala žinomas kaip grupės „Arbata” lyderis, tačiau jau beveik dešimt metų su autorinėmis dainomis yra sutinkamas bardų koncertuose bei festivaliuose. Neišsenkančios energijos ir plačios širdies žmogus apie savo kūrybą sako: „Jei nekurčiau, manau, jausčiau vidinę tuštumą ir turėčiau sugalvoti kitą veiklą. Gal būčiau sportininkas – daugiau judėčiau, kad mažiau reikėtų mąstyti. Dabar, jei kažko nesukuriu, jaučiuosi prastai. Kita vertus, tai ir savotiška terapija – galimybė išsikalbėti, išsipasakoti. Kurdamas galiu žaisti, flirtuoti. Kai parašau ką nors juokinga, visų pirma smagu man pačiam… Tai padeda gyventi“ – dalinasi Andrius Zalieska, – Per kiekvieną koncertą žmonėms sakau – jei jūs nepasidarysite sau šventės čia ir dabar, neprisiversite pažvelgti kitaip, tuomet nieko ir nebus, kad ir kaip gražiai mes grotume, kad ir kiek energijos švaistytume. Taip žvelgti į pasaulį, man rodos, kur kas lengviau, taip man ir norisi žiūrėti. Apskritai kiekvieno muzikanto, aktoriaus, artisto, kiekvieno žmogaus pareiga pasaulį daryti šviesesnį”.
Geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ kviečia susitikti Vilniaus universiteto planetariume ir kartu padaryti pasaulį bent kiek šviesesnį.

Bilietus platina TIKETA bei likus 1 val. iki renginio pradžios prie salės durų.
Bilietų kaina 10 Eur. Koncerto dieną – 12 Eur
Informacija tel. 8 672 23266
El.paštas: koncertai@bardai.lt