D.Razauskas ir Saulius Petreikis kviečia susitikti Pažaislyje

D.Razauskas ir Saulius Petreikis kviečia susitikti Pažaislyje

 

Koncertų cikle „Pažaislio liepų alėjos vakarai“ – dar vienas gyvos muzikos koncertas. Po anšlaginių dešimtmečio koncertų su Sauliumi Petreikiu vietoje niekada nestovintis Domantas Razauskas parengė naują programą su grupe VOS VOS, su kuria planavo pasirodyti Pažaislyje. Tačiau organizatoriams sulaukus daugumos žiūrovų skambučių ir laiškų su prašymu pakartoti jubiliejinį dešimtmečio koncertą, Domantas Razauskas ir Saulius Petreikis sugrįžta su šia programa. 2017 m. liepos 26 d. 19 val. Pažaislio vienuolyno Karietų aikštėje, surinkę geriausias per dešimtmetį sukurtas dainas,  scenos biičiuliai pakartos programą, apie kurią dauguma kalba iki šiol.

Multiinstrumentininkas, trimitininkas, pasaulio muzikos kūrėjas, improvizatorius Saulius Petreikis ir poetas, dainų autorius, scenos maištininkas Domantas Razauskas kartu scenoje muzikuoja jau dešimt metų. Du talentingi menininkai per dešimt metų sugrojo šimtus koncertų Lietuvoje, Europoje ir kitapus Atlanto. Nei vienas tų koncertų nesikartojo, nebuvo toks pats. Nuolatinis savęs sukūrimas ir atradimas scenoje per improvizaciją, vienas kito pajautimą – esminis Sauliaus ir Domanto kūrybos principas. Jaukus, prasmingas vakaras laukia svetingumo komplekse MONTE PACIS PAŽAISLIO LIEPŲ ALĖJOS VAKARUOSE. Į koncertą kviečia GEROS MUZIKOS EKSPERTAI ir Svetingumo kompleksas „Monte Pacis”.

————————————————————————————————————

Koncertų ciklas „Pažaislio Liepų alėjos vakarai“ kviečia pabūti unikalioje aplinkoje ir pajusti gamtos bei ramybės pulsą, pailsėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai, ar net praturtėti ir atrasti gerovę muzikoje (esant lietingam orui, organizatoriai kviečia pasirūpinti skėčiais ir apsauga nuo lietaus). Prieš koncertus žiūrovai galės pasigrožėti naujausiais Mercedes-Benz modeliais.

Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt

Bilietus platina www.tiketa.lt bei likus valandai iki renginio pradžios prie įėjimo į Karietų aikštę.

Bilieto kaina 10 €, 12 €, 15 € (prie staliukų su aptarnavimu)

Kontaktai: koncertai@bardai.lt

Tel. 867223266