Evelinos Sašenko žvaigždė sužibs VU planetariume

Penktus metus iš eilės besitęsiantis koncertų ciklas „Bardai tarp žvaigždžių“ kvies į susitikimus po žvaigždėmis Vilniaus universiteto planetariume.  Geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ kvies pasiklausyti poezijos bei muzikinių programų, kuriose išvysime atlikėjus „Baltąjį Kirą“, Vygantą Kazlauską, Domantą Razauską, dainuojančius aktorius Justą Tertelį, Andrių Kaniavą, Kostą Smoriginą, poeziją skaitysiančius aktorius –  Evaldą Jarą,  Sigitą Jakubauską, Na, o spalio 14 dieną, 19 val. į pirmąjį rudens koncertą kvies atlikėja Evelina Sašenko su programa „Meilės istorija pagal E.Piaf.

Nuostabus Evelinos Sašenko vokalas, Nerijaus Bakulos akordeono garsai kartu su Edithos Piaf  dainomis nukels klausytojus į spalvingąjį Montmartrą, jaukias kavines ir slaptas įsimylėjėlių vietas. Muzika užburs reginiais ir kvapais, pažadins jausmus. Akimirkai pagauta nepažįstamojo šypsena – naujos istorijos , o gatves šurmulys – naujos melodijos pradžia. Daina nuneš klausytoją ten, kur jis gal net nesvajojo apsilankyti, privers nusišypsoti ar susimąstyti. Terapiją akims užtikrins kelionė po dangaus pasaulį.

„Mano meilė – jausmingos dainos iš Edith Piaf repertuaro. Daina – mano gyvenimas, todėl esu laiminga galėdama dainuoti ir dovanoti tą džiaugsmą kitiems. Chanson’ų kalba yra tokia muzikali, šilta – ja galiu išreikšti savo mintis, jausmus, norus“.

Garsiose chanson’ ų melodijose plazda elegantiško ir kvapnaus Paryžiaus dvasia, jaudindama širdį nuostabiomis meilės istorijomis ir nuskraidindama sielą į prancūziškų romanų pasaulį…

Į susitikimą su prancūzišku prieskoniu geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ kviečia spalio 14 dieną, 19 valandą.

Bilietus platina www.bilietai.lt

Bilieto kaina 10 eur, koncerto dieną – 12 eur.

Daugiau informacijos www.bardai.lt