Aktorius S.Jakubauskas kviečia į poetinį spektaklį „Krioklys po ledu“ Kaune

2016 m. spalio 26 d. 18 val. Kauno valstybiniame lėlių teatre laukia išskirtinis poezijos ir muzikos vakaras „Krioklys po ledu“, sukurtas  pagal Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Antano A. Jonyno poeziją. Šį poetinį muzikinį spektaklį skaitys Valstybinio Šiaulių dramos teatro aktorius Sigitas Jakubauskas. Kartu su juo spektakliui muzikinį apipavidalinimą suteiks puikūs muzikantai: būgnininkas Gintautas Gascevičius, gitaristas Eligijus Žilinskas ir klavišininkas Gintaras Dzidolikas.

Pasak spektaklio idėjos autoriaus S. Jakubausko, „A. A. Jonyno kūryba labai artima, melodinga, ritmiška – tiesiog muzikinė poezija. Jonynas plėtoja eilėraštį kaip muzikinę improvizaciją, žaisdamas garsų sąskambiais ir melodingais pakartojimais, pereidamas į kintantį džiazo ir bliuzo ritmą, sukurdamas nepertraukiamo muzikinio bangavimo magiją. Nieko geresnio už A. A. Jonyną neradau. Kai kam tai nuskambės kaip nostalgiškas jaunystės prisiminimas, o kai kam bus gražus atradimas. Tie eilėraščiai yra amžini, kaip būna amžinos dainos, amžina muzika“, – teigia S. Jakubauskas.

Eilėraščių rinktinės „Krioklys po ledu“ autorius A. A. Jonynas yra poetas, vertėjas, Lietuvos Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas. Išleido vienuolika eilėraščių rinkinių, parašė pjesę „Cirkas yra cirkas“, kuri pastatyta Vilniaus „Lėlės“ teatre. A. A. Jonynas yra Lietuvos rašytojų sąjungos, Lietuvos PEN centro narys. 2011-aisiais išrinktas Lietuvos rašytojų sąjungos pirmininku.

Susitikti su aktoriumi Sigitu Jakubausku ir pasiklausyti A. A. Jonyno poezijos –  reta, tačiau reali galimybė, todėl geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ kviečia nepraleisti progos ir pasimatyti Kauno valstybiniame Lėlių teatre.

Data: 2016 10 26

Laikas 18 val.

Vieta: Kauno valstybinis Lėlių teatras

Bilietais prekiauja: www.bilietai.lt

Bilietų kainos 8, 10 eur