BALTOS VARNOS SU STYGINIŲ KVARTETU | ŠV KOTRYNOS BAŽNYČIA

Praėjus didžiosioms metųšventėms, dar ne visos Kalėdinės dovanos bus padovanotos. Viena liks neįteikta, ir ją grupė,,Baltos varnos“ žada pristatytiklausytojams2019 m.  sausio 19 d. 18 val.  Šv. Kotrynos bažnyčioje. Išskirtinis koncertas ir visiškai naujas grupės skambesys turėtų nustebinti ir sužavėti. “Baltų varnų” taip mėgstami styginiai instrumentai pagausės ir autorines dainas lydės bei naujai nuspalvins styginių kvartetas.

Pagaliau grupės svajonė išsipildys, ir ji surengs ypatingą koncertą ypatingoje vietoje. ,,Tokįtiksląišsikėlę- ruošiamės sausiui ir žadame parengti įspūdingąpasirodymąsu muzikaliai išpildytomis aranžuotėmis, nuostabiomis Arvydo Buinausko kurtomis šviesomis, profesionaliu garsu ir puikiausia nuotaika, kokia tik galime spinduliuoti koncerto metu“, – sako seserys Milda ir Teresė.

Kartu muzikuos profesionalus smuikininkas Tadas Dešukas, tačiau šį kartą grosiantis gitara bei perkusininkas Martynas Nugaras.

Grupė ,,Baltos varnos” – keturios talentingos ir kūrybingos asmenybės, kurias jungia muzika. Tai Milda ir Teresė Andrijauskaitės, grupės įkūrėjos, pagrindinės vokalistės, grojančios smuikais ir gitaromis, neseniai ryškiai suspindėjusios Laumių vaidmenyse miuzikle ,,Eglė Žalčių karalienė” ir televizijos muzikiniame projekte “Du balsai – viena širdis”, kuriame pavergė žiūrovus daina “Dalija” – savitumu ir grynumu išsiskiriančios merginos daugeliui tapo atradimu. Grupėje bosines gitaros partijas atlieka Julius Bakanauskas, mušamaisiais ritmą laiko Tomas Urbanavičius.

Dar didesniu atradimu daug kam gali tapti grupės autorinė kūryba, kuri netelpa vien į dainuojamosios poezijos rėmus. Grupės atliekamos dainos yra neapibrėžto stiliaus, kupinos folk elementų, galima išgirsti lietuvių liaudies dainų motyvų. Ką jau kalbėti apie žaidimą su airiškomis melodijomis ir improvizacijas, kurių gausu tarp dainų.

Įkoncertą Šv. Kotrynos bažnyčiojekviečia geros muzikos ekspertai ,,Bardai LT“.

 

Bilietus platina TIKETA bei likus 1 val. iki koncerto pradžios prie salės durų.

Bilietų kainos: 8 Eur, 10 Eur, 12 Eur, 15 Eur

Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt, tel. 867223266

www.bardai.lt