BARDAI TARP ŽVAIGŽDŽIŲ: LIUBA NAZARENKO

VU planetariume skambės gražiausi Liubos Nazarenko atliekami romansai

2017 metų balandžio 7 dieną, 19 val. VU planetariume gitaros stygas virpins ir jautriu moterišku vokalu pasiklausyti romansų kvies atlikėja Liuba Nazarenko. Po kelių metų pertraukos atlikėja grįžta į dangiškąją erdvę surengti pasirodymo po žvaigždėmis. Išskirtiniame koncerte romansai suskambės ypatingai, papildančiai,  jautriai.

Liuba Nazarenko romansus atlieka daugiau nei 20 metų, jai tai – ir džiaugsmas, ir didžiulė palaima. ,,O kai laikui bėgant sužinai, kad yra žmonių, be galo mėgstančių šį žanrą, tampa dar smagiau” – teigia atlikėja. ,,Man rodos, bręsdamas ar net sendamas žmogus turi daugiau galimybių pamilti romansų žanrą, nes kuo didesnė patirtis, tuo dažniau širdin įsliūkina ilgesys, prisiminimai. Galvoju, kad romansai – tai be galo nostalgiškas žanras”.

Romansų atlikėjo stiprybė – nuoširdumas, nes ir pats žanras yra be galo nuoširdus, todėl čia nesunkiai pastebėsi falšą. Klausytojas privalo patikėti atlikėju, net jei vienas romansas apie meilę, o kitas – jau apie neapykantą. Koncerte privalai maksimaliai susikoncentruoti į kūrinį, žodžius, melodijos subtilumus, kad jis suskambėtų ne tik fizinėje aplinkoje, bet ir rastų atgarsį žmogaus širdyje. Juk romansas – tylus, nerėkiantis žanras, todėl jam reikalingas ir įsiklausymas, o girdint, mėginant pajusti, gali aplankyti ir tam tikras nušvitimas – ne sykį teko girdėti sakant: „O aš maniau, kad romansas tai nuobodu“. Svarbu būti atviram ir nebijoti pažvelgti į subtilius dalykus, esančius pačioje žmogaus gelmėje.

Taigi praturtinti sielas prasmingais tekstais ir pakeliauti po dangaus pasaulį skambant gražiausiems lietuviškiems, čigoniškiems bei rusiškiems romansams kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“

Bilietus platina bilietai lt bei likus valandai iki koncerto pradžios prie salės durų.

Bilietų kaina 10 eurų. Vietų kiekis ribotas.

Daugiau informacijos www.bardai.lt.