Bardai tarp žvaigždžių: O. Ditkovskis ir S. Bareikis.

2019 m. vasario 14 d. 19 val. į ,,dangiškąją“ erdvę – Vilniaus universiteto planetariumą kvies dainuojantys aktoriai – Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis. Projekte ,,Bardai tarp žvaigždžių“ duetas pasirodys pirmą kartą. Taip pat tai bus pirmas šio dueto pasirodymas Vilniuje po labai labai ilgos pertraukos. Daug metų abu aktoriai koncertuodavo su grupe ,,Aktorių trio“. Iširus grupei (paskutinis viešas koncertas surengtas 2016 m.), vienoje scenoje menininkai susitikdavo vis rečiau, daugiau laiko skirdami darbams teatre ir kine, muzikinei veiklai. Bet šįkart organizatorių kvietimu jie prisiminė, atrinko ir gražiausias savo dainas sudėjo į išskirtinę programą, skirtą visiems įsimylėjusiems ir mylimiems.

Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis – puikūs melodistai, jautrių dainų kūrėjai. Šių scenos vilkų duetas yra itin retai matomas bei girdimas, ir būtent todėl labai laukiamas ir pasiilgtas. Išskirtinai koncertui VU planetariume aktoriai ruošia staigmeną savo talento gerbėjams. Tikėtina, kad bardai, išsiskiriantys subtiliu humoro jausmu, atliks ne tik jautrias balades, bet ir žaismingas, šmaikščias, animalistines (ir ne tik) dainas.

O.Ditkovskio ir S. Bareikio duetas buvo susiformavęs dar nuo bendrų studijų laikų, kai abu aktoriai dirbo Šiaulių dramos teatre, ir kartu kurdavo dainas bei dainų tekstus. Dainų g. 47-32 – šis adresas Šiaulių bendrabutyje, buvo puikiai žinomas ne vienam šiauliečiui, kadangi būtent iš ten sklisdavo iki šiol žinomos dainos.  Vėliau šios dainos pasirodė audio kasetėje, skambėjo grupės ,,Aktorių trio“ bei ,,Adios“ repertuaruose.

Meilės dienos proga, geros muzikos ekspertai ,Bardai LT“ kviečia apsilankyti VU planetariume ir kartu pavartyti dainuojančių aktorių muzikinio dienoraščio puslapius.

 

Bilietus platina TIKETA bei likus 1 val.iki renginio pradžios prie salės durų.

Bilietų kaina: 15 Eur. Koncerto dieną: 20 Eur

Informacija tel. 867223266

El.paštas: koncertai@bardai.lt