GEDIMINAS STORPIRŠTIS KONCERTE ”TRYS MŪZOS” l ŠIAULIAI

Gediminas Storpirštis kviečia į kūrybos vakarą „Trys mūzos“ Šiaulių Aušros muziejaus Chaimo Frenkelio viloje.

2017 metų kovo 23 dieną, 18 val. geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ kviečia į Chaimo Frenkelio viloje įsikūrusį „Aušros“ muzieju Šiauliuse, kur dainuojantis aktorius Gediminas Storpirštis pristatys naują programą „3 mūzos“. Vakaro metu žinomas bardas kvies pasiklausyti naujų dainų bei viešai skaitys savo kurtas eiles. Neregėtas aktoriaus amplua  – monologai iš teatro gyvenimo – ne vieną privers nusišypsoti ir supažindins su netikėtomis istorijomis.

Gediminas Storpirštis – žinomas teatro ir kino aktorius, dainuojamosios poezijos koncertų organizatorius ir dalyvis. Gimė 1961 metų balandžio 26 d. Vilniuje. 1984 baigė Lietuvos konservatorijoje, (dabar – Lietuvos muzikos ir teatro akademija) aktorinio meistriškumo studijas (vad. A.Savickaitė, F.Jakšys, R.Vaidotas) ir nuo to laiko yra Valstybinio jaunimo teatro aktorius. Jis ne tik vaidina spektakliuose, bet ir kuria jiems muziką („Arklio Dominyko meilė“, „Briedis Eugenijus“).
G. Storpirštis daug dirba su jaunimu, nuo 1985 m. yra teatro studijos „Elementorius“ vadovas.
Ne veltui šis aktorius, dainų autorius dažnai vadinamas bardų atgimimo tėvu. G. Storpirštis nuolat puoselėja dainuojamosios poezijos kultūrą. Išvysti žinomą aktorių Gediminą Storpirštį galėsite  kovo mėn. 23 dieną, 18 valandą Chaimo Frenkelio viloje. Laukia išskirtinis  vakaras su pamėgta dainuojamąja poezija ir teatro monologais.

Bilieto kaina – 8,10 eur eur.
Bilietus platina bilietai.lt  bei muziejaus kasa.