GRUPĖ „BALTOS VARNOS“ KVIEČIA Į DEBIUTINIO DISKO PRISTATYMĄ | PASVALYS

Dainuojamosios poezijos žanro gerbėjai, nepraleidžiantys nė vieno bardų festivalio, tikriausiai jau įsidėmėjo dvi šviesiaplaukes merginas švytinčiomis šypsenomis, prisistatančias baltomis varnomis. Ir ne tik todėl, kad jos mėgtų laužyti įprastas taisykles ir skristi prieš vėją, o ir dėl to, kad taip vadinasi jų grupė – „Baltos varnos“. Tarp muzikos debesų šiuo metu jie nardo keturiese: grupę įkūrusios seserys dvynės Teresė ir Milda Andrijauskaitės, bosistas Julius Bakanauskas bei būgnininkas Šarūnas Dignaitis. Pati grupė skaičiuoja penktuosius gyvavimo metus.

2017 metų balandžio 8 dieną, 19 val.  Pasvalio kultūros centre grupė kviečia į paskutinį  debiutinės kompaktinės plokštelės .„Dar nedaviau tau vardo“ pristatymo turo koncertą. Dešimt jau spėtų pamėgti dainų sutilpo naujajame cd, kurį išleido geros muzikos ekspertai „Bardai LT“. Garso režisierius Ignas Juzokas apie darbą kartu grupės „Baltos varnos“ kūrėjais sako: „Didžiausias džiaugsmas kurti ir mokytis kartu. Leisti sau truputį daugiau, nei to reikalauja žanras ar stilius. Tai – viena iš daugelio panašių minčių, aplankiusių kuriant šį albumą. Tikrai džiaugiuosi galimybe dirbti su profesionalais“. Būtent, profesionalumas, tikslumas, išbaigtumas dera naujajame grupės darbe. Kompaktinėje plokštelėje skamba ir kviestinių svečių instrumentai – Gintaro Šulinsko gitara, Igno Juzoko elektrinis pianinas, Gabrielės Ašmontaitės arfa. Vieną dainą kartu su grupe įrašė merginų tėtis, grupės „Sadūnai“ lyderis Gintaras Andrijauskas.

Kompaktinės plokštelės pristatymams grupės nariai ruošėsi netausodami laiko ir negailėdami jėgų. Pasvalyje žada surengti neeilinį pasirodymą, ruošia keletą muzikinių staigmenų. Vakaro metu galėsite įsigyti naująją kompaktinę plokštelę.