Kairėnų vasaros festivalis | Jurgis Didžiulis

Šeštus metus iš eilės Kairėnų vasaros festivalis VU Botanikos sode klausytojus džiugins ir šiais metais. Į muzikinius susitikimus kvies žinomiausi Lietuvos atlikėjai. Atidarymo koncerte, kuris vyks birželio 14 dieną, 19 valandą, išskirtinį koncertą surengs charizmatiškasis atlikėjas Jurgis Didžiulis.

Jurgis Didžiulis – dainų autorius, atlikėjas, prodiuseris, visuomeninių procesų tyrinėtojas ir socialinių iniciatyvų aktyvistas.Jurgio svajonė – palikti pasaulį šiek tiek geresnį nei jį rado pats. Kaip tinkamiausią ginklą ir priemonę tam įgyvendinti jis pasirinko muziką. Ir nors tai gali skambėti lyg naivi jaunuolio fantazija, Jurgis nebe paauglys. Jam virš trisdešimt, o lietuviškoje scenoje šis chameleonas, vis žaidžiantis su skirtingais amplua ir nuolatos keičiantis savo kūrybos spalvas, yra jau daugiau nei dešimtmetį. Jo kūrybinių spalvų paletė ypač plati – Jurgis eksperimentavo su įvairiais muzikos bei meno apskritai stiliais ir formatais, laimėjo daugybę apdovanojimų ir parašė tiek pat hitų. Jurgis yra pripažintas ir pelnęs sėkmę ne tik kaip atlikėjas, bet ir kaip prodiuseris, vadovas, visuomenės veikėjas.

Išskirtiniame vasaros koncerte VU Botanikos sode Jurgis ruošia geriausiai žinomas savo dainas,  tarp kurių netrūks dialogų su publika. į koncertą kviečia ,,Geros muzikos ekspertai“ ir restoranas ,,Saula“.

 

KONCERTO PRADŽIA 19:00 VAL.

Bilietus platina www.tiketa.lt ir 3 val. iki koncertų pradžios prie įėjimo į sodą.

Bilieto kaina: 12 EUR, renginio dieną 15 EUR

——————————————————————————————————–

Šeštasis Kairėnų vasaros festivalis, kurį pristato „Geros muzikos ekspertai“ ir restoranas „Aula“, startuoja birželio mėnesį. Renginiai vyksta VU Botanikos sode, vietoje, kurioje dera nuostabūs vaizdai, grynas oras ir puikus laikas jį leidžiant šeimomis, poromis ar pavieniui. Ir visa tai galima rasti pačiame Vilniaus mieste. Nuo birželio iki rugsėjo žiūrovai turi galimybę mėgautis Kairėnų dvaro parko žaluma, gražiausiais augalais ir medžiais bei geriausiais renginiais po atviru dangumi.

VU Botanikos sodas pasiekiamas tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu. Mėgstantiems sveiką gyvenimo būdą – dviračiais ir pėsčiomis. Bet kuriuo atveju, atvykus čia – praleistas laikas bus pats geriausias besibaigiančiam savaitgaliui. Kviečiame atsinešti pledus bei pasidaryti šaunius piknikus po atviru dangumi.

Koncertų vietą pasieksite:

  • VU Botanikos sodas: Kairėnų g. 43, Vilnius
  • Vykdami viešuoju transportu, sėskite į 18, 38 maršrutų autobusus. Atvykę išlipkite stotelėje „Kairėnai”.
  • Vykstantiems automobiliu – važiuokite Saulėtekiu, Plytinės gatve, privažiavę nedidelį žiedą važiuokite tiesiai, kol kairėje pusėje pamatysite didžiulę automobilių stovėjimo aikštelę (apie 3 km).