Neda ir Olegas Ditkovskis grįžta į Panevėžį su autorinių dainų koncertu

Po keleto metų pertraukos, 2018 m. vasario 17 d., 18 val. į Panevėžio muzikinį teatrą atvyksta scenos grandai Olegas Ditkovskis ir Neda Malūnavičiūtė. Neišskiriamas scenos duetas grįžta tam, kad sudainuotų gražiausias savo dainas koncerte, kurį pavadino „Atšventink meile mano namus“.

Dainuojantis aktorius Olegas Ditkovskis jau ne vienerius metus klausytojus džiugina puikiomis savo kūrybos dainomis. Žinomas menininkas publikai puikiai pažįstamas iš kadaise suvaidintų vaidmenų teatre ir kine bei koncertų su grupe „Aktorių trio“, kurioje su kolegomis Kostu Smoriginu ir Sauliumi Bareikiu atlikdavo autorines dainas. Keletą metų koncertavo projekte „Meilės trikampis“, į kurį Kostas Smoriginas pakvietė jį ir Nedą Malūnavičiūtę, o projektui pasibaigus beliko jųdviejų su Neda duetas.

Neda Malūnavičiūtė – aksominio vokalo atlikėja, profesionalė, įvairių projektų dalyvė. Klausytojams puikiai pažįstama ir iš kitų – džiazo ir populiariosios muzikos žanrų. Neda – puiki improvizacijos meistrė, tobulai valdanti fleitą. Ką jau kalbėti, kai žemu sodriu balsu jai pritaria Olegas Ditkovskis.

Dueto koncerte „Atšventink meile mano namus“, atlikėjai žada prisiminti savo dainas apie meilę.  Vakaro metu atliekamų dainų tekstuose susipins du žmonės – vyras ir moteris, kurie apdainuos įvairias patirtis, išgyvenimus ir mintis apie amžinąsias žmogaus vertybes – gyvenimą, meilę ar net mirtį. Jautrūs gitaros akordai ir švelnūs fleitos garsai apipins išdainuojamas istorijas melodingais garsais, o vienas kitą papildančių atlikėjų pasirodyme derės laisvė ir improvizacija.

Susitikti koncerte ir prisiminti gražiausius kūrinius kviečia geros muzikos ekspertai “Bardai LT”.

Bilietų kaina: 10 Eur, 12 Eur

Bilietus platina TIKETA bei teatro kasa.

Daugiau informacijos: www.bardai.lt