Pažaislio liepų alėjos vakarai | Andrius Kaniava ir grupė

Birželio 13 d. 19 val. koncertų ciklo ,,Pažaislio liepų alėjos vakarai” koncerte – dainuojantis aktorius Andrius Kaniava ir nuolatiniai jo scenos bičiuliai – gitaros virtuozas Aleksandras Ten, akordeonininkas – Nerijus Bakula. Geriausių rinktinių dainų programą ruošiantis atlikėjas žada jaukų vakarą ir kaip pats sako: „į Kauną visada malonu sugrįžti, nes šio miesto publika yra ypatingą, prieš kurią jaučiu atsakomybę rinkdamasis, ką grosiu. Šiam koncertui ruošiu geriausiai žinomų ir pamėgtų dainų programą“.

Vakaro metu žiūrovų lauks muzikinė dovana. Kartu su Andriumi scenoje pasirodys ir keletą kūrinių atliks Giedrė Kilčiauskienė – universaliu talentu apdovanota atlikėja, puikiai besijaučianti ir stilingai pateikianti tiek džiazo, tiek ir kitų stilių muziką. 2017 m. atlikėjai duetu pasirodė nacionalinio bardų festivalio PURPURINIS VAKARAS scenoje ir sulaukė publikos simpatijų.

Nuoširdūs monologai, gaivališkos dainos, prasmingi tekstai ir įkvepianti nuotaika laukia visų, kuriems nesvetima Andriaus Kaniavos kūryba.

Į koncertą kviečia geros muzikos ekspertai “Bardai LT” bei svetingumo kompleksas „Monte Pacis“.

 

Koncertų ciklas „Pažaislio Liepų alėjos vakarai“ kviečia pabūti unikalioje aplinkoje, pajusti gamtos bei ramybės pulsą, pailsėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai, praturtinti save ir atrasti gerovę muzikoje. Esant lietingam orui, organizatoriai kviečia pasirūpinti skėčiais ir apsauga nuo lietaus. Prieš koncertus žiūrovai galės pasigrožėti naujausiais Mercedes-Benz modeliais.

 

Bilietų kaina: 10 €, 12 €, 15 € (prie staliukų po stogu aptarnauja padavėjas)

Bilietus platina TIKETAir likus valandai iki renginio pradžios prie įėjimo į Karietų aikštę.

Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt; mob. +370 672 23266