Pažaislio liepų alėjos vakarai | grupė RONDO

Rugpjūčio 29 d. 19 val. priešpaskutiniame vasaros festivalio ,,Pažaislio liepų alėjos vakarai“ koncerte bus laukiami visi grupės ,,Rondo“ gerbėjai. Specialų, savo geriausių dainų koncertą ruošiantys muzikantai žada pačių geriausių emocijų pliūpsnį. Kaip sako grupės  ,,Rondo” lyderis Aleksandras Ivanauskas – Fara:  ,,Ateina laikas, kai nebereikia niekam nieko įrodinėti… Kai sceninė patirtis ir kokybiškai atliekama muzika tampa mūsų vizitine kortele. Kai nuveikti darbai kalba patys už save ir meilė klausytojui nugali laiką, belieka pakviesti klausytojus gerai praleisti laiką ir pasimėgauti žinomomis dainomis, tokiomis kaip ,,Egle mano sese“, ,,Laukų gėlė“, ,,Pelenė“, ,,Aukštumos“ ,,Sudie, Elyza“ ir daugeliu kitų”. Grupės atliekamos dainos iki šiol žavi klausytojus įsimenamomis melodijomis, nuoširdžiais ir nebanaliais tekstais. Dauguma jų, dėka grupės narių neabejotino artistinio ir kūrybinio talento pelnė ilgą gyvenimą ir tapo mėgstamos ne vienos kartos klausytojų.

Grupėje šiuo metu muzikuoja: Remigijus Venslova (klavišiniai), Aleksandras Ivanauskas (bosinė gitara, vokalas), Robertas Mankus (mušamieji) ir Sergejus Persijanovas (gitara). Į koncertą kviečia geros muzikos ekspertai ,,Bardai LT” ir svetingumo kompleksas ,,Monte Pacis”

————————————————————————————————————

Koncertų ciklas „Pažaislio Liepų alėjos vakarai“ kviečia pabūti unikalioje aplinkoje, pajusti gamtos bei ramybės pulsą, pailsėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai, praturtinti savei ir atrasti gerovę muzikoje. Esant lietingam orui, organizatoriai kviečia pasirūpinti skėčiais ir apsauga nuo lietaus. Prieš koncertus žiūrovai galės pasigrožėti naujausiais Mercedes-Benz modeliais.

Bilietųkaina: 12 €, 15 €, 20 € (prie staliukų po stogu aptarnauja padavėjas)

Bilietus platina TIKETA ir likus valandai iki renginio pradžios prie įėjimo į Karietų aikštę.

Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt; mob. +370 672 23266