Rolandas Kazlas Pusiaukelė Vaidilos teatre | Vilnius

Didžiąją Kalėdų savaitę, gruodžio 19 d. 19 val. susitikti ,,Vaidilos” salėje kviečia aktorius Rolandas Kazlas, kurioje pristatys poeto Vlado Šimkaus programą „Pusiaukelė“. Kartu su juo „Pusiaukelėje“ pasirodys profesionalūs muzikantai – Audrius Piragis (gitara) ir Andrius Daugirdas (Bosinė gitara, klavišiniai), dovanosiantys gražiausias melodijas.
Rolandas Kazlas apie programą ir santykį su poeto Vlado Šimkaus poeziją sako: „Su poeto Vlado Šimkaus kūryba draugauju jau senokai. Žodis „draugauju“ gal labiausiai ir tinka , nes vis aiškiau suvokiu, kad kažkada sau atradau ne tik puikų poetą, tačiau ir tam tikra prasme, savotišką bendramintį, ar bendrajausmį , jei galima taip nepoetiškai išsireikšti, kuris jau kuris laikas keliauja kartu. Po vakaro su šio poeto eilėmis tampu tarsi atsinaujinęs ir atsijauninęs, žaismingesnis, jausmingesnis, išmintingesnis ir savotiškai pakylėtas. Nežinau, kur slypi ir kokia šio poeto kūrybos paslaptis. Gal tai tiesiog profesinė meistrystė, talentas, o gal dar kažkas daugiau, sunkiai paaiškinamo, įvardijamo, kažkas tarp žodžių, ar dar iki jų, tačiau būna, jog įžengus į V. Šimkaus eilių pasaulį nepastebimai ima šviesti „ paprasti Nepaprastumai“, paties poeto žodžiais tariant. Programą pavadinau „Pusiaukelė“ nes, turbūt visa, kas gyva, yra nuolatinėj pusiaukelėj, pusiausvyroj, rimuose, žaismėje…Tad ir lauksime Jūsų Ten – „Pusiaukelėje““.
Į smagų muzikos ir poezijos vakarą kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“. Pasidovanokite sau prasmingą ir kupiną gerų emocijų vakarą artėjančių švenčių proga!

2017 12 19, 19 val.
“Vaidilos” teatro salė (A.Jakšto g. 9, Vilnius)
Bilietus platina www.tiketa.lt bei likus valandai iki renginio pradžios vietoje
Bilietų kaina: 15 €, 20 eur.
Organizatorius: VšĮ „Bardai LT“