Tiketai: Bardai tarp žvaigždžių: Baltasis Kiras | VU planetariumas

,,Baltasis Kiras” Meilės dienos proga kvies susitikti planetariume

 

2020 m. vasario 14 d. 19:00 į ciklo ,,Bardai tarp žvaigždžių” koncertą VU planetariume kvies ryškus Lietuvos scenos atlikėjas – grupės „Baltasis Kiras“ lyderis Tautvydas Augustinas. Laukia išskirtinis vakaras ypatingoje ,,dangiškoje” aplinkoje, kuri Šv. Valentino dieną bus ypač romantiška. O kelionę po dangaus platybes lydės originalūs “Baltojo Kiro” kūriniai.

Jau trečiąkart projekte „Bardai tarp žvaigždžių“ dalyvausiantis atlikėjas kaskart paruošia vis kitokį pasirodymą, kuriame netrūksta pamąstymų ir humoro. Savo kūryboje atlikėjas apdainuoja svarbius žmones ir reiškinius. „Ji (kūryba) eina išvien su jausmu, kuris veda link savojo lizdo – namų, kuriuose visada nesveikai gera ir ramu. Mes tik padedam vieni kitiems keliauti per šitą skubėjimą, kuris ne lyg azartinis lošimas po truputį pasiglemžia gebėjimą išlikti žmogumi. Muzika padeda neužsimiršti ir judėti tikriau“, – sako Tautvydas.

Pakeliauti su ,,Baltuoju Kiru”, pajusti hipiškas meilės ir laisvės nuotaikas bei kiek kitaip atšvęsti Šv. Valentino dieną kviečia geros muzikos ekspertai ,,Bardai LT”.

 

Bilietus platina TIKETA

Daugiau informacijos www.bardai.lt

El.paštu: koncertai@bardai.lt  ir tel. 867223266