Jurga Šeduikytė. Vasaros pabaigos koncertas

Į vasaros pabaigos koncertą kviečia Jurga Šeduikytė

2017 m. rugpjūčio 29 dieną, 19 val. į koncertą Vilniaus mokytojų namų kiemelyje – Vasaros terasoje – besibaigiančios vasaros proga kviečia atlikėja Jurga Šeduikytė, kuri koncertą skiria visiems, pasiilgusiems jaukaus, šilto, gyvo ir kitokio skambesio. Koncerte skambės kūriniai iš naujausio Jurgos albumo NOT PERFECT ir kitos gerai žinomos dainos.
Koncerto metu taip pat bus pristatyta vasaros naujiena –Jurgos daina REIKALINGI. Tai – jau trečiasis singlas iš šiemet išleisto atlikėjos septintojo autorinio albumo „Not perfect”. Naujasis Jurgos dainų skambesys publikai pažįstamas iš jau pasirodžiusių ir išpopuliarėjusių radijo singlų – „Bro” bei „Life Is A Dance For One”.
Naują Jurgos kūrybos etapą muzikos kritikai apibūdina kaip atlikėjos muzikinę brandą, neretai netobulą („Not Perfect”) albumą pavadindami tobulu kūrybiniu sprendimu – tiek garso, tiek minties, tiek ekspresyvaus atlikimo kokybės požiūriu.
Šiais metais su nauja „Not Perfect” programa scenoje pasirodžiusi Jurga nustebino ne vieną: tradiciškai švelni ir lyriška atlikėja koncertų pabaigoje publiką įtraukia į siautulingą šokio ritmą. Albumą „Not Perfect” kūriau įkvėpta labai stiprių emocijų – būtent jų persmelkti visi kūriniai. Iš savo ir kitų kūrybos visuomet reikalauju maksimalaus rezultato – tiek muzikos, tiek jos skambesio ar siunčiamos žinutės atžvilgiu. Tikiu, kad visų mūsų išgyvenimai yra dažnai panašūs, tiesiog kiekvienas juos išgyvename skirtingai. Galiu sakyti, kad motyvacijos „šaukliu” naujame albume tapo daina „Reikalingi“. Juk kiekvienas mūsų vienu ar kitu gyvenimo etapu pasijaučiame nereikalingi ar pažeidžiami, todėl labai svarbu tuo metu būti šalia ir motyvuoti sunkumus išgyvenantį žmogų,” – apie savo naują dainą pasakojo Jurga.
Palydėti besibaigiančią vasarą su geriausiomis Jurgos dainomis organizatoriai kviečia visus, neabejingus Jurgos kūrybai.
Scenoje:
Jurga Šeduikytė – vokalas, klavišiniai
Kazimieras Povilaitis – gitara, back’ai, elektronika
Dovydas Mindaugas Buidovas – bosinė gitara

———————-

Bilietus platina www.tiketa.lt bei likus valandai iki koncerto pradžios prie įėjimo.
Bilieto kaina – 12, 15, 20, palapinės kaina – 120 Eur.
Kontaktai: koncertai@bardai.lt
Tel. 868584897