ATŠAUKTAS!Kairėnų vasaros festivalis | Jurgis Didžiulis

 

Kairėnų vasaros festivalis, kurio pradžia buvo numatyta birželio 14 d., prasidės birželio 17 d. Monique ir grupės koncertu. Festivalį turėjęs pradėti atlikėjas Jurgis Didžiulis atsisakė jame pasirodyti.

,,Iš tikrųjų labai gaila, kad dėl atlikėjo bei jo vadybos priimto sprendimo labiausiai nukenčia festivalio lankytojas. Jau daug metų dirbame muzikos srityje, tačiau su tokia situacija ir tokiu požiūriu susidūrėme pirmą kartą. Kairėnų vasaros festivalis jau šešerius metus pasižymi tik kokybiškais renginiais, su visais atlikėjais, dalyvavusiais festivalyje, iš mūsų pusės sutartos sąlygos buvo įvykdytos. Taip pat ir dėl Jurgio Didžiulio koncerto – buvo paruoštas sutarties projektas ir buvome pasiruošę vykdyti visus sutartyje numatytus įsipareigojimus, bet sutarties pasirašymas buvo vilkinamas, pirminio susitarimo sąlygos keičiamos, raginome atlikėjo vadybą kuo skubiau reaguoti, nes koncerto data artėja. Tad galiausiai šis koncertas buvo atšauktas, nes visiškai išsiskyrė požiūris į galutinį rezultatą. Iš savo pusės dėjome visas pastangas, kad renginys įvyktų”, – situaciją komentuoja VšĮ ,,Geros muzikos ekspertai“ direktorius Vitalijus Černel.

,,Koncerto įgyvendinti negalėsime, todėl viešai atsiprašome žmonių, kurie jau įsigyjo bilietus. Kaip kompensaciją, artimiausiu metu paskelbsime dar vieną atlikėją arba grupę, kurie surengs koncertą liepos arba rugpjūčio mėn. Tie, kurie įsigyjo bilietus į J. Didžiulio koncertą galės juos grąžinti arba išsikeisti į bet kurį kitą Kairėnų vasaros festivalio koncertą“.

 

VšĮ ,,Geros muzikos ekspertai” informacija