KOSTO SMORIGINO DAINŲ VAKARAS PANEVĖŽYJE

Kovo 23 d. 18 val. į savo autorinių dainų koncertą Panevėžio muzikiniame teatre kviečia žinomas teatro ir kino aktorius, režisierius, bardas Kostas Smoriginas. Šis koncertas – tarsi menininko kelio retrospektyva: nuo dar jaunystėje sukurtų dainų, “Aktorių trio” laikotarpio iki naujų, išskirtinai tik pagal Aktoriaus vaidmenis poeto Rimvydo Stankevičiaus parašytų dainų tekstų.

Per visą programą raudona linija pereina kūrėjo pamąstymai apie gyvenimą ir tarnystę, menininko poziciją ir jo vietą visuomenėje. Artistas tik jam būdingu, atpažįstamu stiliumi – veržliai, įtaigiai, išmintingai, ironiškai ir viltingai kalba apie tai, kas svarbu, kas skauda, kas džiugina, kas priverčia liūdėti.

Be klausytojams puikiai pažįstamų dainų “Palėpė”, “Pavasaris”, “Kalėdos”, “Per tą lietų”, koncerte atsiranda vietos ir K. Smorigino vaidmenims – Makbetas, dėdė Vania, Kvadratas, Nosis. “Paprastas klausytojas, nežinodamas mano teatrinės praeities, nuopelnų ir klaidų, jis klausys kaip tiesiog dainos – kaip muzikos ir teksto. Ir tarsi supras, apie ką aš dainuoju. Apie “Kvadratą”, apie laisvę, apie kiną… O žiūrovai, kurie matė “Kvadratą”, klausysis visai kitaip. Jie jau turės dvigubą pamušalą”, – samprotauja dainuojantis aktorius, kurio sukurti vaidmenis paliko ryškius pėdsakus teatro ir kino istorijoje, Lietuvos kultūroje.

K.Smorigino asmenybė tikriausiai yra vienas brandžiausių ir ryškiausių pavyzdžių, kai Artisto profesija ir ją lydintys pripažinimas ir garbė nėra priimami kaip savaime suprantami dalykai, o yra neįsivaizduojami be tarnystės, atsakomybės ir empatijos. “Esu laimingas, nes užsiimu mėgstama veikla, realizuoju save tiek muzikoje, tiek teatro scenoje, esu reikalingas. O ko daugiau reikia?!“ – retoriškai klausia Kostas Smoriginas.

Geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ kviečia nepraleisti šios retos pamatyti ir išgirsti meistro kūrybą vasario 2 d. Panevėžio muzikiniame teatre.

 

Bilietus platina TIKETA bei teatro kasa

Bilietų kaina: 8 Eur, 10 Eur, 12 Eur

 

Su Laisvalaikio kortele taikoma 20 proc. dviems bilietams.

Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt

Tel. 867223266