KOSTO SMORIGINO “VAIDMENYS” SKAMBĖS KAUNE

2018 m. kovo 18 d. 18 val. į savo autorinių dainų koncertą Kauno filharmonijoje kviečia žinomas teatro ir kino aktorius, režisierius, bardas Kostas Smoriginas. Koncertas “Vaidmenys” – tarsi menininko kelio retrospektyva: nuo dar jaunystėje sukurtų dainų, “Aktorių trio” laikotarpio iki naujų, išskirtinai tik pagal Aktoriaus vaidmenis poeto Rimvydo Stankevičiaus parašytų dainų tekstų. Scenoje K. Smoriginui pritars ir naujų atspalvių jo muzikai suteiks kompozitorius, aranžuotojas Audrius Balsys.

Per visą programą raudona linija pereina kūrėjo pamąstymai apie gyvenimą ir tarnystę, menininko poziciją ir jo vietą visuomenėje. Artistas tik jam būdingu, atpažįstamu stiliumi – veržliai, įtaigiai, išmintingai, ironiškai ir viltingai kalba apie tai, kas svarbu, kas skauda, kas džiugina, kas priverčia liūdėti.

Be klausytojams puikiai pažįstamų dainų “Palėpė”, “Pavasaris”, “Kalėdos”, “Per tą lietų”, koncerte atsiranda vietos ir K. Smorigino vaidmenims – Makbetas, dėdė Vania, Kvadratas, Nosis. “Paprastas klausytojas, nežinodamas mano teatrinės praeities, nuopelnų ir klaidų, jis klausys kaip tiesiog dainos – kaip muzikos ir teksto. Ir tarsi supras, apie ką aš dainuoju. Apie “Kvadratą”, apie laisvę, apie kiną… O žiūrovai, kurie matė “Kvadratą”, klausysis visai kitaip. Jie jau turės dvigubą pamušalą”, – samprotauja dainuojantis aktorius, kurio sukurti vaidmenis paliko ryškius pėdsakus teatro ir kino istorijoje, Lietuvos kultūroje.

Su bičiuliu, kompozitoriumi, aranžuotoju Audriumi Balsiu K. Smoriginas dirba ne pirmus metus. Talentingas ir jautrus muzikantas yra aranžavęs keletą bardo kompaktinių plokštelių (taip pat ir paskutinį “Albumą” (2013). Tačiau viename koncerte, kaip scenos partneriai jie pasirodo nedažnai. Abu teigia, kad jaučiasi komfortiškai, papildo vienas kitą, o repeticijų laikas buvo įdomus ir turiningas.

“Esu laimingas, nes užsiimu mėgstama veikla, realizuoju save tiek muzikoje, tiek teatro scenoje, esu reikalingas. O ko daugiau reikia?!“ – retoriškai klausia Kostas Smoriginas.

Pasižiūrėti ir išgirsti dviejų talentingų kūrėjų bendro muzikinio darbo kviečia geros muzikos ekspertai “Bardai LT”.

 

Bilietus platina filharmonijos kasa ir TIKETA

Bilietų kainos 8 Eur, 10 Eur, 12 Eur

Su Laisvalaikio kortele taikoma 20 proc nuolaida

Daugiau informacijos: www.bardai.lt

Tel. +370 672 23266