Lietingas oras neišgąsdino muzikos mylėtojų

Liepos 26 d. vakarą Pažaislio vienuolyno kiemelyje vyko tradicinio „Pažaislio liepų alėjos vakarų“ penktojo sezono koncertų ciklo pasirodymas. Atėjusiųjų paklausyti Domanto Razausko ir Sauliaus Petreikio atliekamų išskirtinių muzikos skambesių neišbaidė net ir pliaupiantis lietus.

„Kodėl jūs taip toli sėdite?“ – dėl lietaus iškrėsto pokšto koncertą sarkastiškai pradėjo atlikėjai. Jų noras, kad lietus sukurs specialų vakaro foną, išsipildė su kaupu. S. Petreikio rankose atsidūrusios fleitos ir dūdelės bei D. Razausko gitara pasirodymo metu sukūrė romantišką ir magišką atmosferą.

„Viskas kyla ir leidžiasi“, – netrukus nuskambėjo pirmosios dainos žodžiai. Muzikantai džiaugėsi galimybe pasirodyti šioje Pažaislio vienuolyno kiemelio scenoje bei pripažino, kad visos jų dainos ir repertuaras kyla spontaniškai: „10 metų vaidiname, kad turime paruošę programą, kurios iš tikrųjų neturime.“

Tai jau penktasis šio ciklo koncertas šiemet. Nuo gegužės 31 d. vykstančiuose renginiuose klausytojų ausis jau lepino Jurga Šeduikytė, Vytautas Mikeliūnas su Domantu Slipkumi, grupė „Skylė“, Andrius Kaniava su scenos bičiuliais.

2017-aisiais muzikos mylėtojų dar laukia trys „Pažaislio liepų alėjos vakarų“ pasirodymai, visi jie – rugpjūčio mėnesį.

Rugpjūčio 2 d. 19 val. pirmą kartą šiame renginių cikle pasirodys išskirtinė grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“. Milžiniško populiarumo sulaukusi grupė kviečia visus į savo gyvenimišku bei romantišku ritmu alsuojantį koncertą.

Rugpjūčio 9 d. 19 val. bus paskelbta žinia, kad iki dešimtojo nacionalinio bardų festivalio „Purpurinis vakaras“ liko lygiai savaitė. Ta proga tradiciniu renginiu tapęs įžanginis koncertas į „Purpurinį vakarą“ iš sostinės keliasi į Pažaislio vienuolyną ir šioje vietoje pristatys dar Kaune neskambėjusį projektą „Trys“. Tai trys dainuojantys aktoriai: K. Smoriginas, V. Bagdonas ir V. Petkevičius. Trys skirtingos asmenybės, trys kūrėjai, trys legendiniai aktoriai.

Rugpjūčio 30 d. 19 val. po dvejų metų pertraukos „Pažaislio liepų alėjų vakaruose“ pasirodys Rolandas Kazlas. Žaismingas, kupinas geros nuotaikos, dainų ir monologų vakaras vainikuos visus vasaros koncertus ir su šypsena pakvies žengti į spalvotąjį rudenį.