Liuba Nazarenko kviečia į CD pristatymą Šiauliuose

Spalio 25 d. į Chaimo Frenkelio vilą /Šiaulių ,,Aušros“ muziejų/ grįžta romansų karaliene tituluojama atlikėja Liuba Nazarenko, kuri pristatys ilgai lauktą naująją ,,Gyvo garso koncerto” kompaktinę plokštelę. O ypatingai romantiškai muzikinei atmosferai poezijos spalvų suteiks aktorius, skaitovas Andrius Bialobžeskis, kurio lūpomis nuskambės poetų Sergėjaus Jesenino, Pauliaus Širvio, Jono Strielkūno eilės.

Nekantriai laukdama plokštelės pristatymo koncerto, atlikėja Liuba Nazarenko dalinasi mintimis: ,,Kartą nutariau pasidaryti atminimui vieno savo koncertų garso įrašą. O jį perklausiusi, buvau sužavėta gyva klausytojų reakcija, nuoširdžiu įsijautimu į romansus, į istorijas apie jų sukūrimą…Tai laikau mažu stebuklu, visiškai neįmanomu studijiniame įraše! Šis užgimęs dialogas turėjo grįžti atgal pas jus, mielieji… Ir sugrįžo!”

Geros muzikos ekspertai „Bardai LT“, naujos plokštelės leidėjai, kviečia visus Liubos Nazarenko gerbėjus susitikti Chaimo Frenkelio viloje ir tapti jaukaus ir jausmingo vakaro liudininkais. Koncertas vyks lietuvių ir rusų kalbomis.

Bilietus platina TIKETA bei muziejaus kasa.
Bilietų kaina 10 Eur, 12 Eur (senjorams neįgaliesiems – 8 Eur)