Maestro Andrius Kulikauskas pristatys autorinių dainų kompaktinę plokštelę.

Kovo 8 d. 19 val. VU planetariume suspindės maestro Andriaus Kulikausko žvaigždė.  Po ilgos pertraukos projekte “Bardai tarp žvaigždžių” pasirodysiantis A. Kulikauskas  savo gerbėjams praneš puikią naujieną: tai nauja autorinių dainų kompaktinė plokštelė „Ateina Dievas”, į kurią sudėtos seniau girdėtos bei klausytojų pamėgtos dainos, o taip pat ir visiškai naujos, klausytojams tapsiančios dideliu atradimu.

Pastaraisiais metais A.Kulikauskas kovoja su klastinga liga, tačiau jai taip lengvai nesiruošia pasiduoti ir visas mintis ir energiją telkia kūrybai. Kompozitorius neseniai parašė muziką dviem Keistuolių teatro spektakliams, po jų ėmėsi autorinės kūrybos. Paskutinis A.Kulikausko dainų rinkinys “Visas aš (beveik)” buvo išleistas daugiau nei prieš penkerius metus, tad buvo pats laikas imtis naujo disko, kurio seniai laukė maestro gerbėjai.

Kompozitoriaus vizitine kortele tapusi daina “Ateina Dievas” davė pavadinimą ir naujam albumui. Jį sudarys 16 kūrinių, kuriuose įvairiais instrumentais groja pats A.Kulikauskas, o akustine gitara jam pritaria Gintaras Šulinskas. Kompaktinę plokštelę išleido geros muzikos ekspertai „Bardai LT”, ją dalinai finansavo asociacija LATGA.

Koncerto metu kartu su A.Kulikausku pasirodys jaunoji atlikėja Justė Kazakevičiūtė, atliksianti kelias autorines dainas.

Neabejotinai laukiamas ir pasiilgtas susitikimas su Andriumi Kulikausku kovo 8 d. VU planetariume.

Bilietus platina TIKETA

Bilieto kaina 12 Eur

Daugiau informacijos:  www.bardai.lt, koncertai@bardai.lt. tel. 867223266