Pažaislio liepų alėjos vakarai: Antikvariniai Kašpirovskio dantys

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys” sudrebins Pažaislio liepų alėjos vakarus

2017 m. rugpjūčio mėn. 2 d. 19 val. Pažaislio liepų alėjos vakarų muzikinius vasaros trečiadienius paįvairins grupės ANTIKVARINIAI KAŠPIROVSKIO DANTYS koncertas. Grupės pavadinimas ir kūryba „linksmai beprotiškos“ muzikos mėgėjų ausis kutena jau daugiau nei dešimt metų. „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“- gamtoje natūraliomis sąlygomis nesutinkamą žodžių kombinaciją, sukelianti ilgalaikę migreną gilios prasmės ieškotojams.

Grupė – stereotipus laužantys muzikos padūkėliai. Reaguodami į šių dienų gyvenimo ritmą ir atakuodami stipria energetika bei aktyvumu, muzikantai sudaro tai romantikų, tai chuliganų įspūdį. Polka, postpunk’as ir mariarchi, širdį draskančios baladės ir psichodelinės reprizos padeda apdainuoti šių dienų aktualijas – nusikalstamumą, buitines realijas, absurdišką madų vaikymąsi ir, žinoma, meilę. Grupės simbolis ir garbės narys, be kurio neapsieina nei vienas pasirodymas – pagal slaptus brėžinius pagamintas gramofonas. Iš jo virstantys dūmai išlaisvina vaizduotę! O scenoje vykstantis šėlsmas, kuriame netrūksta teatrališkų akcentų, įtraukia į pasirodymą kiekvieną, kuriam nesvetimas humoras. Vakaro metu skambės senos, klausytojų jau pamėgtos dainos, bei kūriniai iš naujausio albumo PROBLEMATIKA, pristatyto šių metų pradžioje. Tokį vasaros vakarą praleisti kartu kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ ir Svetingumo kompleksas „Monte Pacis“.

——————————————————————————————————————————–

Koncertų ciklas „Pažaislio Liepų alėjos vakarai“ kviečia pabūti unikalioje aplinkoje ir pajusti gamtos bei ramybės pulsą, pailsėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai, ar net praturtėti ir atrasti gerovę muzikoje (esant lietingam orui, organizatoriai kviečia pasirūpinti skėčiais ir apsauga nuo lietaus). Prieš koncertus žiūrovai galės pasigrožėti naujausiais Mercedes-Benz modeliais.

Kontaktai:

koncertai@bardai.lt

Tel. 867223266