Pažaislio liepų alėjos vakarai: Rolandas Kazlas ir Pakeleiviai

Koncertų ciklo Pažaislio liepų alėjos vakarai renginys, kurio aprašymą dabar skaitote, įvyks vasarą – 2017 m. rugpjūčio 30 d. 19 val. Tai – metas, kada dainuoja pati gamta. Rolandas Kazlas, būdamas gamtos dalimi, kartu su muzikuojančiais Pakeleiviais surengs išskirtinį koncertą tada, kada dainuoti yra maloniausia, tiesiog būtina ir būtinai po atviru dangumi, kad labiau girdėtųsi ir matytųsi. Daugiau nei dviejų valandų ir ne mažiau nei dviejų dalių koncertas „Vasaros – rudens dainų kolekcija“, tai ne dainų apie vasarą ar rudenį ir kolekcionierius rinkinys, tačiau Rolandas Kazlas ir Pakeleiviai, kaip kolektyvas bręsta, noksta ir iš savo žydinčio kūrybinio pavasario juda vasariškos brandos link, o jų dainų kolekcija pildosi naujais kūriniais. Tad šis koncertas bus išskirtinis tuo, jog jame bus galima išgirsti ne tik dainas iš debiutinio albumo „Toks“, tačiau ir pačias naujausias, dar niekada neskambėjusias ir niekieno negirdėtas dainas. Būkite pirmieji! Be abejo, kaip ir kiekvienas Rolando Kazlo ir Pakeleivių koncertas tai – visada kažkas žodžiais nenusakomo ir raidėmis neaprašomo, todėl šio renginio aprašymą tuo ir baigsime.

P.S. Norint tapti Pakeleiviu, belieka tik smulkmena – nusipirkti bilietą, arba slapta tikėtis, jog kažkas tau jį padovanos. Tačiau, kaip rodo praktika ir ribotas bilietų kiekis, geriausia – nieko iš nieko nesitikėti ir neslaptai bilietą nusipirkti pačiam sau, o galbūt jį nupirkti patinkančiam asmeniui, asmenei, ar asmenukei.

Koncertas labiausiai rekomenduojamas jaunoms, jaunatviškoms, jaunėjančioms, vasariškoms, vasarojančioms, vasariškai – ankstyvai rudeniškoms, šalnų dar nepakąstoms, nenusigrybavusioms, bei koncertų po atviru dangumi ir uždara žeme natūroms, žodžiu – gyviems žmonėms.

Koncerte „Vasaros – rudens dainų kolekcija“ dalyvauja Rolandas Kazlas ir Pakeleiviai:

Jonė Dambrauskaitė – klavišiniai,vokalas

Andrius Daugirdas – bosinė gitara, vokalas

Audrius Piragis – gitara

Dainius Didžiulis – didžiulė gitara

Laurynas Čekelis – didžioji dalis muzikoje esamų instrumentų ir vokalas

Žydrūnas Mockūnas – perkusija

Martynas lukoševičius – mušamieji

Dirigentas – (nėra)

Koncertų ciklas „Pažaislio Liepų alėjos vakarai“ kviečia pabūti unikalioje aplinkoje ir pajusti gamtos bei ramybės pulsą, pailsėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai, ar net praturtėti ir atrasti gerovę muzikoje (esant lietingam orui, organizatoriai kviečia pasirūpinti skėčiais ir apsauga nuo lietaus). Prieš koncertus žiūrovai galės pasigrožėti naujausiais Mercedes-Benz modeliais.

Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt