REKOMANDUOJAME: SPALVINGAS KAIRĖNŲ VASAROS FESTIVALIS KVIES Į MUZIKINIUS SUSITIKIMUS

Penktasis Kairėnų vasaros festivalis į pasimatymus su muzika kvies birželio-rugsėjo mėnesiais. Aštuoni skirtingų muzikos žanrų koncertai taps gaiviu oro gurkšniu visiems, kurie mėgsta leisti laiką gamtoje ir klausytis gyvos muzikos po atviru dangumi. VšĮ „Geros muzikos ekspertai“ ir restoranas AULA kvies susitikti vilniečių ir miesto svečių pamėgtoje erdvėje VU Botanikos sode Kairėnuose.

Birželio 1 d. 19 val. festivalį pradės originaliais pasirodymais ir betarpišku bendravimu garsėjantis atlikėjas Vidas Bareikis. Atidarymo koncerte skambės net keletas visiškai naujų – projekto „Auksinis balsas” metu gimusių dainų, taipogi jau puikiai publikai pažįstamos dainos – „Trys Kanados”, „Bradas Pitas”, „Babkės” ir kiti kūriniai.

Antrajame festivalio koncerte birželio 18 d. 19 val. šėls grupė ANTIKVARINIAI KAŠPIROVSKIO DANTYS. Smagūs scenos išdykėliai žada pristatyti naujausias  dainas iš šiais metais išleisto albumo „Problematika“. Tearalizuotame pasirodyme laukiami ir ankstesnę grupės kūrybą pamėgę klausytojai, nes publika neišvengiamai nukeliaus „Į Venesuelą“ ir išgirs istoriją „Apie tai, kaip žirafa sumindė kaunietį Antaną”.

Birželio 25 d. 19 val. į akustinį koncertą kvies atlikėja Alina Orlova. Lietuvoje muzikinę karjerą pradėjusi ir Europoje puikiai žinoma išskirtinio balso savininkė po ilgos pertraukos grįžta tam, kad surengtų meilės ir šilumos kupiną koncertą. Gerai žinomos bei naujos Alinos Orlovos dainos skambės atlikėjos talento gerbėjams.

Liepos 9 d. 19 val. festivalyje pirmąkart pasirodys grupė BIPLAN. Neseniai dviedešimtmečio scenoje sukaktį paminėję muzikantai kvies pasileisti plaukus ir patriukšmauti su legendiniais tapusiais ir naujausiais „Biplan“ hitais, taip pat išgirsti rečiau į grupės repertuarą įtraukiamus kūrinius. Neišsenkanti mėgstamų dainų energija, gyvas muzikantų ir publikos bendravimas sodriai užpildys jaukią Botanikos sodo erdvę.

Daugiau nei dešimt metų  muzikinę padangę spalvinanti grupė SUBTILU-Z į susitikimą kvies liepos 20 d. 19 val. Grupė, pasakojanti neįprastas muzikines istorijas, kurios atkeliauja iš įvairiausių pasaulio kraštų, kuriose gausu netikėtų siužeto posūkių, o herojais pasakojimų metu tampa tiek patys atlikėjai, tiek klausytojai, kvies pasiklausyti žinomų melodijų improvizacijų. Tenorinė birbynė, du akordeonai ir perkusija – unikalus instrumentų derinys, kurių akordais atlikėjai pamalonins kiekvieno apsilankiusiojo ausis.

Žavingoji atlikėja Rūta Ščiogolevaitė ir pianistas Paulius Zdanavičius pakvies praleisti šiltą ketvirtadienio vakarą Vu Botanikos sode klausantis gražiausių pasaulio arijų su džiazo elementais. Koncertas, pavadinimu „Bel Canto atostogos“, vyks Liepos 27 d. 19 val.

Rugpjūčio 13 d. 19 val. „Tele bim-bam” siela Neringa Čereškevičienėkartu su žinomiausių muzikantų ir pritariančių vokalisčių komanda paruošė jaukų muzikos vakarą -pokalbį. Puikiai žinomų („Mamos suknelė”, „Rytoj skrisim”, „Baltoji varnelė”, „Voras” ir kt.) bei naujausių autorinių dainų programą, skirtą suaugusiems, atlikėja parengė ir kvies pasiklausyti visus, augusius ir užaugusius su „Tele bim-bam” dainomis.

Festivalio finaliniame koncerte rugsėjo 3 d. 19 val. laukiami visi Vaidos Genytės talento gerbėjai. Jausmingo ir romantiško balso savininkė kartu su smuiko virtuozu Zbignevu Levickiu ir fortepijono meistre Lauryna Lankutyte  parengė intriguojančią, jausmingą ir energingą koncertinę programą, kurioje skambės „Auksinės klasikos ir miuziklų dainos“.

 

Aštuoni vasaros koncertai – aštuoni gaivaus vasaros vėjo gūsiai, kuriais pasimėgauti kviečiami vilniečiai ir Vilniaus miesto svečiai. VU Botanikos sodas, vieta, kurioje dera nuostabūs vaizdai, grynas oras ir puikus laikas jį leidžiant šeimomis, poromis ar pavieniui. Nuo birželio iki rugsėjo mėn. žiūrovai turi galimybę mėgautis Kairėnų dvaro parko žaluma, gražiausiais augalais ir medžiais bei geriausių Lietuvos atlikėjų koncertais po atviru dangumi.

Renginiai vyks po atviru dangumi, esant nepalankioms oro sąlygoms, prašome pasirūpinti lietpalčiais. Organizatoriai už oro sąlygas neatsako.

 

 

Bilietų kaina: 13 €, 15 €

Koncerto dieną: 15 €, 17 €

Bilietus platina TIKETA ir 3 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo į sodą.

*Esant lietingam orui, koncertai vyks palapinėje po stogu